O nás

O nás

Historie společnosti začala v 50.letech 19.století, kdy na bývalém místě cihelny byla vybudována továrna na výrobu vnitřních dveří.
Postupem času, jak se společnost rozvíjela, byla zahájena výroba vchodových palubkových dveří.

V roce 1996 začíná nová éra společnosti. Z bývalých Krkonošských dřevařských závodů vzniká společnost s názvem Dřevařské závody 3J+K s.r.o. Tato společnost pokračuje v zavedené výrobě s více jak 50-ti letou tradicí výroby dřevěných palubkových dveří.

Historie společnosti začala v 50.letech 19.století, kdy na bývalém místě cihelny byla vybudována továrna na výrobu vnitřních dveří. Postupem času, jak se společnost rozvíjela, byla zahájena výroba vchodových palubkových dveří.

Výroba palubkových dveří zůstala ve výrobním programu, nadále se zdokonalovala a rozšiřovala o další typy dveří. Postupem doby se dostává do výrobního programu společnosti výroba rámových vchodových a vnitřních dveří. Vchodové dveře jsou vyráběny v různých designech a s různými typy zateplení. V roce 2002 společnost rozšiřuje nabízený sortiment o výrobu dřevěných oken EURO 68 a v roce 2006 o výrobu dřevěných oken EURO 78. V roce 2003 je výrobní program rozšířen o sortiment protipožárních dveří.

Dne 2.12.2005 společnost Dřevařské závody 3J+K s.r.o. mění název na TREDO s.r.o. Tato změna souvisí s řadou připravovaných a následně realizovaných inovací s cílem zvýšit spokojenost našich obchodních partnerů a koncových zákazníků. Dochází ke zlepšení obchodních procesů, podpory prodeje a zlepšení výrobních postupů.

Společnost TREDO s.r.o. v roce 2006 otevírá svoji první vzorkovou prodejnu, kde je prezentován kompletní výrobní sortiment. Prvořadým cílem je spokojenost zákazníka a kvalitní výrobky společnosti. 

Tuto skutečnost oceňuje stále více našich spokojených zákazníků a odběratelů po celé České republice z řad obchodních organizací, stavebních firem i soukromých koncových zákazníků. 

Společnost TREDO s.r.o. bude výhledově rozšiřovat svá prodejní místa o další vzorkové prodejny po celé České republice. V dlouhodobém výhledu má v plánu vyvážet své výrobky na zahraniční trhy.

Společnost TREDO s.r.o. má zaveden Systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Získaný certifikát, vydaný společností CQS byl již několikrát úspěšně obhájen. Všechny výrobky jsou atestovány od společnosti Centrum stavebního inženýrství. Společnost TREDO s.r.o. je dále držitelem Protokolů o zkouškách požární odolnosti na požární uzávěry od zkušební laboratoře PAVUS, a.s.

Společnost TREDO s.r.o. je ryze českou společností s dlouholetou tradicí na českém trhu ve výrobě dřevěných dveří. Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník.